Кабелі силові
Силовий кабель - це кабель, який призначений для передачі електроенергії струмами промислових частот. Найчастіше використовуються для передачі трифазного струму від розподільних щитів і водно-розподільних пристроїв електричних підстанцій, енергетичних і комунальних підприємств до кінцевих споживачів.
Конструкція силового кабелю залежить від його області застосування, але є основні елементи, які присутні у всіх силових кабелях:
- струмопровідні жили;
- ізоляція жили;
- оболонка всього кабелю.



Проводи й шнури з'єднувальні
Провід з'єднувальний - це провідник, що складаються з одного або декількох скручених дротів, які використовують для підключення різних стаціонарних і переносних приладів до джерела електричного струму. Струмопровідна жила виготовляється з міді або алюмінію, якщо жила виконана з одного дроту, то такий виріб називається однодротовим, якщо з декількох і більше, то багатодротовим. Залежно від кількості жив в провіднику, дроти діляться на такі види: одножильні, двожильні, трижильний і багатожильні.
Шнур - це різновид дроту з гнучкими ізольованими мідними жилами, призначений для підключення побутових приладів і апаратури до електромережі.
Провід для повітряних ліній електропередач
Провід для повітряних ліній електропередач - це провідники призначені для передачі електроенергії на великі відстані від джерел до кінцевих споживачів і забезпечення останніх електроенергією.
Провід для ЛЕП діляться на 2 основні категорії - це неізольовані дроти або як їх називають "голі" і самонесучі ізольовані проводи або СІП. Неізольовані дроти прокладаються на відкритому повітряному просторі і можуть бути виготовлені і з алюмінію або його сплавів, алюмінію і сталі, міді. СІП мають 5 типів конструктивного виконання, але у всіх присутні загальні конструктивні елементи, такі як наявність ізоляції і матеріал струмопровідних жил. Жили СІП завжди виконані з алюмінію.